M 124-125-130-131-132-Argenta + muita

Varaosien myynti-ilmoituksia. Lue säännöt ennen ilmoittamista.

M 124-125-130-131-132-Argenta + muita

ViestiKirjoittaja karpy » 14.05.2018 16:29

Ciao

Tässä numeroiden mukaan lista ko mallien osista.
Olen paikalla Asikkalassa 19.5 rompepäivillä.

t. Kari Pynnä
nolneljnol 53143 viiskaks

- - 124 -
6097 - 1 - kytkinpinnat D=180 l=25 4139466 - 124
625811 - 1 - oven lukko sisä taka oikea - 124 - 125
882723 - 6 - vesipumpun tiiviste - 600 - 850 -1100 -1500 - 124
883239 - 5 - ristitappi lukko - 124 - panda 4x4
4034036 - 1 - ohj.akselin hela =4222456 - 124
4034580 - 6 - kumi -ohjaus - 124
4060716 - 13 - perän säätölevyjä eri kokoisia 2,00 - 2,10 jne - 124
4076046 - 1 - kiinnike - 124 -13-1500
4089697 - 2 - ruuvi - kampiakseli - 124 - 125 -13-1500 - 2100
4105730 - 9 - liitin - 13-1500 - 124
4109092 - 4 - männäntappi - 124
4109218 - 1 - ventt.nostin - 124
4122155 - 1 - jarru-booster valve - 124
4125892 - 1 - lasi vilkku - 850sSP - 1100R - 124
4126228 - 1 - vesipumpun pyörä - 124
4129982 - 2 - holkki - 124
4149554 - 1 - katkaisin - 850 - 124 -127
4150877 - 3 - Takavalon lasi - 124
4151559 - 1 - laakeri RIV ohjaussimpukka - 124
4152447 - 1 - nostaja d=37 h=30,5 kone 127A5 - 128A000 - 132AC100 jne - 124Sport -127-128
4152777 - 1 - tuki levyjarru taka o. - 124
4152778 - 1 - tuki levyjarru taka o. - 124
4153891 - 1 - jousi - 124
4154004 - 1 - bensat. Anturi - 124
4155241 - 2 - lukkolevy -synkronilevy - 124
4158999 - 1 - kulmarauta vv-laturin kiinnike - 124
4159495 - 3 - pölykapseli - 850 - 124-125-127-128
4159642 - 1 - sihti - öljynhuohotinputki - 124-125-127-128
4162333 - 1 - lukkosokka - vesipumppu - 124
4166789 - 4 - venttiilijousen ylälevy - 124-125-128
4166789 - 4 - venttiilijousen ylälevy - 124-125-128
4166805 - 1 - kumi - kytkinvaijeri - 124
4168488 - 2 - mäntä - 124
4306346 - 2 - vetop. Tiiv - 124
9914279 - 3 - jousi - vj - 850 - 124
9915901 - 1 - lasinp. Tanko - 124
10724611 - 5 - sokkamutteri vasen kierre M16 - 1100 - 124 - 131
10724811 - 3 - sokkamutteri M20 - 124-125 ?
10792211 - 6 - mutteri - sokka M10 KARI - 124
10793411 - 4 - sokkamutteri M12 - 124 - 131
11638011 - 9 - etup. sokkamutteri vasenkierre M16 - 124 - 131
20419310 - 5 - kuula - vaihteensiirto - 850 - 124 -128
- - 125 -
6091 - 2 - kytkinpinnat D=200 l=35 - 125 - 238
625811 - 1 - oven lukko sisä taka oikea - 124 - 125
4060019 - 1 - hela etutukivarsi - 125-132-arg
4067106 - 3 - hela - 125 - 18-2300
4089697 - 2 - ruuvi - kampiakseli - 124 - 125 -13-1500 - 2100
4100929 - 1 - takaluukun lukko - 125
4117607 - 2 - hela - 125
4127246 - 2 - apusimp. Runko - 125
4127674 - 7 - imuventtiili - 125
4159642 - 1 - sihti - öljynhuohotinputki - 124-125-127-128
4164680 - 1 - etuvalo -villku - 125
4166789 - 4 - venttiilijousen ylälevy - 124-125-128
9914792 - 1 - tiiv. - 125
10724811 - 3 - sokkamutteri M20 - 124-125 ?
13746330 - 6 - ruuvi - talttakärki M5 - 125P
- 2 - Takapuskurin kiinnitysrauta o+v - 125
- - 127 - 128 -130 - 131 - 132 - ARGENTA - 238 - 241 -242 -
4023481 - 3 - kytkinpolkimen jousi - Lancia Montecarlo
4038607 - 1 - painelaakerin pidike - 241 TN
4060018 - 1 - haarukka - dino
4060393 - 5 - tappi - jarrut taka - 238 - 241 -242
4102899 - 1 - levy - vaihteensiirto - 127Fiorino
4104857 - 2 - raidetanko - dino
4107469 - 2 - lukkolevy - 238 Autob A111
4112069 - 1 - aluslevy - 238
4117717 - 3 - tiivisterengas kytkin sylinteri - 238
4164621 - 2 - imuilmaletku - 238
9915833 - 1 - jousi - 128
9918453 - 1 - bensap. Kalvo - 128
10793411 - 4 - sokkamutteri M12 - 124 - 131
11638011 - 9 - etup. sokkamutteri vasenkierre M16 - 124 - 131
13826521 - 2 - pultti - 131
Fiat /Autobianchi / Neckar 2-mäntäisten tietoutta jo vuodesta 1974
Avatar
karpy
GFF
 
Viestit: 372
Liittynyt: 20.01.2003 11:34
Paikkakunta: Rovaniemi

Paluu Myynti & Lahjoitus / Varaosat

Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: cossuesco